maandag 17 februari 2025

Gedeeltelijk Engelstalige Eucharistieviering

VELDHOVEN – Veldhoven is een gemeente die steeds internationaler wordt door de vele expats die hier komen werken en wonen. Ook de parochie Christus Koning merkt dat doordat er steeds meer anderstaligen naar de Christus Koningkerk kerk komen.

Om ook deze parochianen zich thuis te laten voelen in onze geloofsgemeenschap, zal met ingang van het jaar 2025 op de vierde zondag van de maand de Eucharistieviering van 10.00 uur gedeeltelijk in het Engels worden gedaan.

Daarnaast zijn er drie buitenlandse geloofsgemeenschappen die maandelijks in De Christus Koningkerk Eucharistie vieren. Dit zijn de Koreaanse, Filipijnse gemeenschap en de Indiase gemeenschap van de Syro-Malabar kerk. De Filipijnse gemeenschap viert de Eucharistie in het Engels, de Koreaanse gemeenschap in hun eigen Koreaanse taal, de Indiase gemeenschap ook in hun eigen taal, het Malayalam.

1e en 3e zaterdag van de maand om 15.30 uur Eucharistieviering in het Koreaans.

2e zondag van de maand om 15.00 uur Engelstalige Eucharistieviering door Filipijnse gemeenschap.

4e zondag van de maand om 15.00 uur Eucharistieviering (in Syro-Malabar rite) in Malayalam taal.