RADIO – Door een storing is Radio Veldhoven momenteel niet te beluisteren via de etherfrequentie 107.7 FM. Er wordt aan gewerkt om zo snel mogelijk weer in de lucht te zijn. Ontvangst van Radio Veldhoven is echter gewoon mogelijk via de kabel en onze webstream.
Op onze zendlocatie heeft – buiten ons medeweten – een verandering plaatsgevonden in de aanlevering van het radiosignaal, waardoor we momenteel op de 107.7 FM etherfrequentie geen radioprogramma kunnen uitzenden. Deze verandering was helaas niet terug te draaien, waardoor we een andere oplossing moesten vinden. We zijn hierover in contact met beheerder en provider.
Om te voorkomen dat een ander station op onze frequentie gaat uitzenden, houden we de draaggolf in de lucht (met RDS stations-identificatie). Hierdoor hoort u momenteel geen ruis, maar enkel stilte op onze etherfrequentie. Wij zijn natuurlijk niet blij met deze situatie, die buiten ons om is veroorzaakt. We doen er dan ook alles aan om zo spoedig mogelijk terug te keren op onze vertrouwde 107.7 FM in de ether, maar er zijn nog enkele hobbels te nemen.
Uiteraard is Radio Veldhoven wel gewoon via onze andere media te beluisteren, zoals de kabelradio, geluid achter de kabelkrant en via onze webstream.