maandag 19 januari 2026
Sander Megens schuift de 5-0 door de benen van doelman Koen de Waal - Foto: Evert Geurts

Marvilde wint ruim van Waalre

Meerveldhoven – Vorige week was Marvilde niet echt wakker in de eerste competitie wedstrijd bij Knegselse Boys. Een 3-0 achterstand werd wel nog gerepareerd tot 3-3 maar echt bevredigend was dat niet. Vandaag kwam Waalre op bezoek in Veldhoven. De gasten konden tot aan de rust meekomen met Marvilde, maar daarna lukte dat minder en gingen de bezoekers naar huis met een 7-1 nederlaag.

Vandaag was Marvilde duidelijk wèl wakker en al in de 5e minuut opende het de score. Een verre ingooi van Twan Demin kwam bij de 1e paal terecht, waar Ruben Dillen de 1-0 in het doel schoot. Vijf minuten later gaf Sem van Rhee vanaf links voor en mocht Sander Megens intikken op een paar meter van het doel. Met binnenkant voet was zijn inzet te slap en ging voorlangs. Er volgden in de 1e helft meerdere kansen, vooral voor Marvilde, maar gescoord werd er niet meer.

De tweede helft begon identiek aan de eerste. Al in de 3e minuut maakte Sem van Rhee het gemakkelijkste doelpunt van zijn carrière. Sander Megens gaf een steekbal op Ruben Dillen, die iets rechts in het strafschopgebied alleen voor doelman Koen de Waal kwam. Het balletje breed leverde een leeg doel op voor Sem en dus was zijn intikker niet moeilijk, 2-0.

Tot 20 minuten voor het einde van de wedstrijd waren er weinig kansen. Allen Twan Demin schoot in 57e minuut voorlangs. Vanaf de 70e minuut ging het ineens snel en vielen er nog 6 doelpunten. In de 70e minuut kwam Twan Demin links het strafschopgebied binnen en speelde zijn tegenstander met een heel mooie sleepbeweging uit. Daarna plaatste hij de bal rustig voorbij de doelman, 3-0. Een kwartier voor het einde trapte doelman Koen de Waal uit, maar wist Sem van Rhee voor de speler te kruipen waarvoor deze bal bedoeld was. Dit gebeurde op 25 meter van het strafschopgebied, waarna Sem opstoomde naar het strafschopgebied en op de rand daarvan verwoestend uithaalde. Via de onderkant van de lat verdween de inzet in de kruising, 4-0.

In de 80e en 87e minuut leverde Sem van Asperdt een identieke voorzet over de grond af aan Sander Megens en de intikkers leverden de 5-0 en 6-1 op. Tussendoor had Jordi Smits van dichtbij nog voor de 5-1 gezorgd. Het slotakkoord was weer voor Sander Megens die een blunder van de doelman afstrafte en op een halve meter van de doellijn de bal in kon tikken voor de 7-1.

Marvilde startte vandaag sterk, maar daarna werd het een gezapige eerste helft. De tweede helft startte weer sterk en nu werd dit, vooral in het tweede deel van de tweede helft, sterk afgerond.

Doelpunten:
5. Dillen 1-0; 48. van Rhee 2-0, 70. Demin 3-0, 75. van Rhee 4-0, 80. Megens 5-0, 85. Smits 5-1, 87. Megens 6-1, 89. Megens 7-1

Opstellingen:
Marvilde: Steevens; Creemers (81. van Avezaath), Bartholomeus (75. Geerlings), Martens, Wijnands; Demin (75. S. Janssen), Kantelberg (81. van Gorp), Wilting; Dillen, Megens, van Rhee (75. van Asperdt)
Waalre: de Waal; IJzerman, Siebers (Klopping), Croes, Rijnders, Franken, van Zweden, Bos (Snoeijen), Liebregts (Smits), Wijnen (Brans), van Och (van der Looij)